Het is voor de leden en bestuur van de Ondernemers Vereniging Haarlemmermeer Zuid een belangrijke taak om uiting te geven aan bijna 10 jaar van een bijzondere en zeer plezierige constructieve samenwerking met de wethouder economische zaken van de gemeente Haarlemmermeer

Beste Arthur,

Wij hebben als bestuur gezamenlijk met jou in het belang van onze vereniging en omgeving veel kunnen bereiken. Wij kijken terug op een bijzondere manier van samenwerken en stelden het gemeente overleg met jou altijd bijzonder op prijs. Ook de vele andere momenten en afspraken waren altijd plezierig en met veel wederzijds respect.

Een beroep op jou was zelden tevergeefs.

Wij wensen je veel succes in je nieuwe functie bij TLN Nederland, wat gelukkig veel raakvlakken heeft met onze leden.

Nogmaals dank voor de hartelijke samenwerking!