Schrijf u in op onze nieuwsbrief

Lid worden  |  Contact  |  facebook  Linkedin
Header2.jpeg
Header4.jpeg
Header1.jpeg
Header3.jpeg
previous arrow
next arrow

Het is voor de leden en bestuur van de Ondernemers Vereniging Haarlemmermeer Zuid een belangrijke taak om uiting te geven aan bijna 10 jaar van een bijzondere en zeer plezierige constructieve samenwerking met de wethouder economische zaken van de gemeente Haarlemmermeer

Beste Arthur,

Wij hebben als bestuur gezamenlijk met jou in het belang van onze vereniging en omgeving veel kunnen bereiken. Wij kijken terug op een bijzondere manier van samenwerken en stelden het gemeente overleg met jou altijd bijzonder op prijs. Ook de vele andere momenten en afspraken waren altijd plezierig en met veel wederzijds respect.

Een beroep op jou was zelden tevergeefs.

Wij wensen je veel succes in je nieuwe functie bij TLN Nederland, wat gelukkig veel raakvlakken heeft met onze leden.

Nogmaals dank voor de hartelijke samenwerking!

MKB Nederland  

Amsterdam Economic Board

OPHP

 

 

ZuidPost is ook online te lezen

ZuidPost

Postadres
Postbus 67
2150 AB  Nieuw-Vennep

KvK 40595334

Vestigingsadres
(géén bezoekadres)

Hoofdweg 1308
2153 LS  Nieuw-Vennep